YouTube

INFORMĀCIJA PATĒRĒTĀJAM PAR ATTEIKUMA TIESĪBU UN TĀS IZMANTOŠANAS KĀRTĪBU (A daļa)

Patērētājam ir tiesība 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas atteikties no līguma, neminot iemeslu.

Patērētājam ir tiesība šajā laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Preces pārbaude atteikuma tiesību periodā var veikt tikpat lielā mērā, kā to būtu iespējams izdarīt veikalā, kur preces apskatei pieejamas fiziski.

Precei ir jābūt nebojātai, nezaudējušai savu sākotnējo izskatu (uz preces jāatrodas nebojātām etiķetēm, nedrīkst būt noņemta aizsargplēve utt.).

Preci nepieciešams atdot atpakaļ tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, kā arī kopā ar preces piegādes dokumentu, lietošanas instrukciju un citiem preces piederumiem.

Konstatējot, ka preces pārbaude veikta lielākā apmērā (sistemātiski lietota), pret Patērētāju var tikt vērsta prasību par preces kvalitātes un vērtības samazinājuma atlīdzinājumu.

UZMANĪBU!

Patērētājam būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.

Patērētājam pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci, nosūtot to pa pastu vai citādi nogādājot SIA "Infinitas", Avotu iela 17, Rīga, LV-1011.

SIA "Infinitas" pienākums ir bez nepamatotas kavēšanās un ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Patērētāja lēmumu atteikties no līguma, veikt pirkuma summas atmaksu.

Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien Patērētājs nav skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi.

Atteikuma noformēšanai un tā apstrādes atvieglošanai, iesakām izmantot B daļā pieejamo veidlapu.Atteikuma veidlapa PDF