Par mums
YouTube
PAR UZŅĒMUMU

DOD Tech digitālo tehnoloģiju pasaulē ierindojas vienā no līderpozīcijām. DOD akcentē savu darbību uz pētniecību, jaunu ierīču un tehnoloģiju izstrādi un ražošanu videonovērošanas un drošības sistēmu jomā.

Uzņēmums ražo augstas izšķirtspējas portatīvos video reģistratorus, bezvadu IP kameras, kā arī dažāda veida elektroniku, komponentes elektroniskām ierīcēm un to piederumus.

Kompānijas DOD galvenā koncepcija ir sniegt augstas kvalitātes digitālo produkciju, kuras izmērs būtu maksimāli kompakts ar mūsdienīgu dizainu. DOD ar savu produkciju cenšas pierādīt, ka produkti ar mūsdienīgu un augstu tehnoloģiju ir ērti un droši lietojami jebkuram. 

Uzņēmums iegulda lielus līdzekļus tehnoloģiju modernizēšanā, palielina esošo ražošanas jaudu un izveido jaunus uzņēmumus citās valstīs, kā arī rada klientam draudzīgus garantijas noteikumus, un sniedz augstas kvalitātes remonta pakalpojumus jau pēc garantijas laika beigām.

PAR UZŅĒMUM

DOD Tech Co, SIA ir dibināts 1993. gadā.
Uzņēmums piegādā elektroniskos komponentus kontroles un drošības sistēmām, novērošanas iekārtām, video-ierakstīšanas aparatūru un citus produktus priekš ASV, Krievijas, Japānas, Austrālijas un Eiropas tirgiem.