YouTube

DOD video reģistratori ir labi zināmi un iecienīti starp autobraucējiem daudzajās pasaules valstīs. Tagad arī Latvijā vieniem no pirmajiem Eiropā ir iespēja novērtēt DOD augsto kvalitāti. Galvenā DOD atšķirība no citiem līdzīgiem aparātiem ir to augsta video un paša aparāta kvalitāte. 
DOD piedāvā dažādu funkciju un cenu līmeņa aparātus. No vidējās klases aparātiem ar stabilu un skaidru bildi līdz augstākās klases aparātiem ar augstākās klases bildi, kas ļaus jums redzēt pat pretī braucošo auto numurzīmes.

|

DOD ar iebūvēto GPS ļaus jums skatoties nofilmēto video redzēt arī ātrumu un maršrutu uz kartes. 
Vel viena liela DOD atšķirība no citiem aparātiem ir arī to spēja nofilmēt pilnvērtīgu nakts bildi. Kas ļoti piemērots mūsu ziemas apstākļiem. DOD jums piedāvā iepazīties ar savām spējas filmēt naktī pirms aparāta pirkšanas. Pie katra aparāta sadaļā "Produkcija" ir pievienots video fails ar dienas/nakts bildi.
Ja jums ir jautājumi par DOD aparātiem jūs variet sazināties ar mums starp mūsu formu sadaļā "Kontakti".
Diemžēl kā populārai precei arī DOD aparātiem ir daudz pakaļdarinājumu un viltojumu. Tāpēc mēs iesakām iegadāties DOD produktus tikai rekomendējamos veikalos kuri norādīti sadaļā "Kur Pirkt". Pretējā gadījumā ieekonomējot pāris desmit latus jūs riskējiet iegadāties preci bez garantijas un kura nemaz nav DOD.